Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tom_Cat

    csendes tag

    Sziasztok!
    Én is vettem tőle egy ASUS RTX 3070-es videokártyát 150.000 Ft-ért. Ez volt október 7-én, előreutalással. A kártya persze nem érkezett meg, mert béna a FoxPost, meg baj van a kolléganővel is, sőt a GLS is képtelen felvenni a csomagot...ezért két hét huza-vona után, pontosan október 26-án kértem a pénzem visszautalását. Ezt számtalan különböző okra hivatkozva még mindig nem sikerült visszautalni. Ma ismét beszéltem vele, mert korrekt akarok lenni, de ha nem hagy más lehetőséget és nem érkezik vissza ma a pénzem, akkor holnap reggel a rendőrségen kezdek. Minden adatot, beszélgetést, bankszámlakivonatot és persze a Ti panaszaitokat is összeszedtem. Amúgy tényleg intelligens srác, nagy kár, hogy ilyen hülyeségekre használja az eszét, ettől sokkal többre is vihetné...

  • Tom_Cat

    csendes tag

    Sziasztok!
    Én alapból úgy mentem a rendőrségre, hogy vittem magammal az addig összegyűjtött bizonyítékokat ellene. (Október 7-én nyúlt le 150 ezerrel, amiből 50-et visszaadott) Mivel a csalás gyanúja így már igencsak megalapozott volt, ezért szinte azonnal el is rendelték a nyomozás megindítását. A részleteket nem írom le ide, mivel kedves barátunk is olvassa ezt a topicot és nem akarok segíteni vagy tippeket adni neki, de annyit elmondhatok, hogy ne aggódjatok, nem fogja megúszni. Célszerű mindenkinek feljelentést tennie, akit megkárosított, így halmozott lesz a büntetése!

  • Tom_Cat

    csendes tag

    Nálam van fejlemény. Rendőrség és az ügyészség részéről is. Több károsultat is találtak (elég sokat), ezért összevonják ezeket az ügyeket, így már nem kis értékű a károkozás és nem is egyszeri eset, hanem sorozatosan ismétlődő bűnelkövetésről van szó. Ennek megfelelően halmozottan kezelik az ügyet. Ejj, de nem lennék most csórikám bőrében, de ő kereste magának a bajt. Ha mindenki feljelenti, akit megkárosított az elősegítheti az ügymenetet szerintem, mert több információt kap a vizsgáló hatóság az ügyekről.

Új hozzászólás Aktív témák