Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norad8975

    újonc

    Szia,
    Úgy néz ki én vagyok a másik. Elkezdtem a rendőrségi feljelentéshez összeszedni minden anyagot amit találtam róla meg a cégéről.
    Nekem 10.26-ig ígérte visszaküldeni a pénzt amit átutaltam neki. 75000 ft-ot, merthogy euroba át lett váltva és most visszaváltja.

    Transferwise-os számlaszám, majd a központja megmondja a rendőrségnek hogy kié a számla.

    A cég akire az aláírásában hivatkozik az APOGON s.r.o., és annak a nevére van regisztrálva az xgame.hu domain név is.

    A MINISTRY OF JUSTICE OF THE SLOVAK REPUBLIC BUSINESS REGISTER -ben rákeresve a cég nevére meg lehet nézni ki a tulajdonosa a cégnek, ezt mind összekészítve csatolom a feljelentéshez szerdán éjfélkor amennyiben nem utalja vissza a pénzt.

    Ma rámírt egy másik hardverapro fiókból:
    Xgamepnorad8975Válasz2022-10-24 08:49:16
    Xgamep
    friss újonc
    Törlés
    Szia!
    Csak tájékoztatni szeretnélek, hogy - GUMIKÉS - fiókóm a tegnapi naptól hivatalosan is megszűnt és igyekszünk ezen felhasználónév alatt működni tovább.
    További elérhetőségeink nem változtak:
    +36305575570
    info@xgame.hu
    Üdv

    Épp egy offline progit keresek ami MHTML fileból képes értelmes PDF-et előállítani. Hát egyelőre ennyire jutottam 2 óra alatt.

Új hozzászólás Aktív témák