Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tisztelt Uram!

    A korábban megfogalmazott felszólításának vonatkozásában, melyben feljelentést helyezett kilátásban, az alábbiakról tájékoztatom.
    Ön és köztem kötelmi jogviszony jött létre, melynek során Ön az ön által megrendelt eszköz vételárát megfizette. Az Ön által megrendelt áru leszállítása felől gondoskodtam, mely az előre irányzott időpontban nem érkezett meg. Ezt követően Ön jogügylettől elállt, melyet tudomásul vettem. A pénzeszközök forgása következtében az Ön által kifizetett pénz egyösszegű visszatérítése akadályba ütközött, melynek megoldása folyamatban van.
    A bűncselekmény elkövetésnek feltételezését az Ön részéről hatázottan visszautasítom. Felhívom figyelmét arra, hogy feljelentés kilátásba helyezése zsarolás bűncselekmény, vagy jelen esetben önbíráskodás bűncselekmény megállapítására is alkalmas lehet. Hiszen Ön valaminek tevésére, vagy nem tevésére hív fel, aminek elmulasztása esetén következményt helyez kilátásba.
    Kétségtelen, hogy Ön és közöttem volt jogügylet nem jött létre és Ön elállt szerződéstől melynek folytán valóban az előleg visszajár Önnek.
    Ugyanakkor a jogügylet rajtam kívülálló ok miatt nem jött létre, melynek következménye ez esetben is a szerződés meghiúsulása, mely vonatkozásában nincs ellentét kettőnk között.
    Kis türelmét kérem a teljes visszafizetés eszközölésére. Mint Ön is tapasztalta nincs szándékomban ezt elkerülni hiszen az Ön által megfizetett összeg túlnyomó részét visszakapta.

    Ugyanakkor kérem tartózkodni szíveskedjen nagy nyilvánosság előtt feltételezéseken alapuló lejáratásomról, hiszen ugyancsak jogszabályba ütközik.

    Még a végén Ő lesz a sértett :DD Biztos vagyok benne, hogy Ő jóhiszeműen járt el mindenkivel, csak peches időszaka van. Mindenki legyen türelemmel, mint láthatjátok esze ágában sincs senkit átbaszni, csak a valuta váltással van némi problémája :R

Új hozzászólás Aktív témák