Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jolti05

    őstag

    Sziasztok!

    (~)Rövid történettel, és egy kérdéssel készültem.

    A telefonom heti kétszer szinkronizál adott mappákat a NAS-om egy HDD-jének adott mappáiba. Onnan pedig hétvégente manuálisan én szinkronizálom a megfelelő adatokat további két merevlemezre.

    Történt egyszer (~egy hete), hogy meg akartam nézni az elmúlt hónapokban, autószerelés közben készült képeimet (többek között parkolóban szedtük szét a motort, ésatöbbi), és nem találtam őket sehol. Ésszerű magyarázatot nem találtam rá.

    Jött az ötlet, hogy hátha helyre lehet állítani. Eddig ezekkel próbálkoztam:
    - MiniTool Mobile Recovery for Android
    - Wondershare Data Recovery
    - Recuva
    - Stellar Phoenix Repair for JPEG

    Az első kettő relatíve sok képet talált a kártyán, de recovery után egyik sem jeleníthető meg (ezért raktam fel a listában utolsó programot, hátha..).
    "A Windows Fényképnézegető nem tudja megnyitni a képet, mivel vagy nem támogatja ezt a fájlformátumot, vagy Ön nem rendelkezik a Fényképnézegető legújabb frissítéseivel."

    Jelenleg is fut a Wondershare, egy külső HDD-n a fényképek mappámat vizsgálja, de már kezdek nem hinni abban, hogy akár egy képet is viszont fogok látni.

    A kérdésem, hogy milyen lehetősége(i)m van(nak) arra, hogy visszanyerjem legalább a képeim egy részét.

    :(

    A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

Új hozzászólás Aktív témák