Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • betyarr

    veterán

    válasz liksoft #4013 üzenetére

    nem az idődet akarom rabolni,csupán nem tudom,hogy ilyenkor pontosan mit kell tenni/elmondani.amit fontosnak tartottam és leírtam azt megpróbálom pontosítani:

    2 belső hdd, 1 particionálva c-re és d-re.c-n van rendszer,d-n van doksi (word,pdf,excel).n-re (nagyrészt üres) mentettem a biztonsági mentéseket norton ghosttal (.ivi vagy valami haonló kiterjesztésű fájlokat hozott létre,már nem emlékszem pontosan),a nortonnal elmentett doksik kb 50-100 megát tehettek ki.de azt töröltem,aztán acronissal próbálkoztam,de azzal csak a c-n lévő rendszerről csináltam biztonsági mentést (ez .tib kiterjesztésű fájlokat csinált n-re).ezt kipróbálandó,csinálni akartam egy visszaállítást,de szerencsétlenül a d-re sikerült visszaállítani a rendszert,ami felül írta a rajta lévő doksikat (word,pdf,excell).valamikor hajnalban történt 1 és 3 között ebben a sorrendben.És a kérdés adott:vagy a d-ről kellene valahogy feléleszteni a dokumentumokat (word,pdf,excel),vagy pedig ennek a nortonnal készült másolatát az n meghajtóról,ahonnan végül törölve lett (simán lomtába és onnan véglegesen).
    remélem elég pontosan írtam,hogy segíteni tudj.vagy ha valamilyen infót kihagytam,ami kellene,akkor légyszi mondd és megpróbálom leírni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák