Hirdetés

Aktív témák

  • elekescsaba

    újonc

    Sziasztok!
    Van egy Acer Aspire 7736zg laptopom ami tökéletesen mükődőtt. Egy reggel probáltam bekapcsolni de semmi életjelt nem adott, a gondolatomban az volt hogy levan merülve és tőltőre dugtam de semmi sehol, még a tőltés jelző led sem gyuladt ki. Ráfogtam egyből a tőltőre , hogy az hibásodott meg és rohantam is tőltőt vásárolni. A meglepi várt otthon mikor hazaérttem az uj tőltővel és ugyanaz a jelenség állt elő amikor rájőttem, hogy hiába vásároltam uj tőltőt, mert a laptop hibásodott meg. Se akkumlátorral sem tőltővel, semmivel nem ad egy életjelt sem, még a tőltő jelző led sem gyulad ki. Elvitem egy szervizbe ahol párnap mulva megállapitották, hogy nemtudják mi baja és kell alaplapot cserélni ami nem olcso...nem hiszem el, hogy nem létezik egy mod a javitásra, nem jön, hogy elhiddjem....hisz ember találta ki és állitotta össze nem a laptop az embert. Kérdezni szeretnélek benneteket, hogy jártátok már ezt meg és ha esetleg egy joindulattal rendelkező segitséget nyujtanátok nekem? Előre is kőszőntem!
    Üdv.bennteket, Elekes Csaba

Aktív témák