Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    Sziasztok!

    A széket keresem. Egyszer szeretnék rá költeni, ezért mondhatni nem számít a pénz (nem, nem anyu fogja fizetni, dolgozó ember vagyok és hajlandó vagyok félre tenni egy komolyabb összeget rá). Mivel programozó és gamer is vagyok ezért nyilván sokat ülök gép előtt, ezért sem sajnálom rá a lét.
    Azt már eldöntöttem, hogy DX Racer lesz, csak azt nem tudom melyik legyen. A hivatalos EU holnapon rengeteg féle-fajta van. Odáig eljutottam, hogy a King az testes embereknek van. Nos én nem vagyok az (175 cm-72 kg) de szeretem az extra kényelmet ezért is gondolkodom a King-ben. Na meg persze arra is gondoltam, hogy ha méretesebb embereknek való széket veszek tovább tart mivelhogy az alapból strapabíróbb (nem tudom, hogy ez így hülyeség-e csak így gondolom).

    Arról esetleg van valakinek tapasztalata, hogy mondjuk fél évi használat után nem kezd-e el nyikorogni a szék?

    Azok akik DX Racert vettek mi alapján választották az adott modellt? Én nem szeretnék X típust venni azért mert csak az van éppen a boltban de még az akciózás sem igazán érdekel (persze nem gond ha olcsóbban jutok hozzá :DDD).

    Azt szerettem volna még kérdezni, hogy itthon hol lehet DX Racer székeket találni-kipróbálni? Pár típusba beletennék a hátsóm mielőtt megvenném és az alapján szeretnék dönteni de erre kevés esélyt látok, hogy találok ilyet pláne helyben. (budapesti ajánlások is jöhetnek mivel néha arrafelé is megfordulok, de főképp Debrecenben tudnék nézelődni)

    Előre is köszönöm a segítségeteket! :R

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák