Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • 54000 tonna

    lo Olvasom félálomban a cikket a fukusimai atomerőműről a Portfólión. 54e tonna így hirtelen nem mondd semmit, kéne valami...

  • Demót kapott a Metaphor: ReFantazio

    gp A játék érkezése már nincs messze, október elején fut be a teljes változat PC-re és konzolokra.

Új hozzászólás Aktív témák

  • ACE-

    addikt

    válasz dioka7 #2715 üzenetére

    Már nem azért, de azt írtad elmentél az Edigital-ba, ezek szerint ott megadták a hivatalos Candy márkaszervíz elérhetőségét, ahonnan nem válaszoltak. Amikor elmentél az Edigital-ba, és mondtad hogy nem működik, és szeretnéd cseréltetni, akkor mondták hogy kell szervíz? Ezek szerint igen. Akkor ez nem éppen Edigital hibája, hiszen a hivatalos szervíz cseszett az egészre. Írtad, hogy 29-én mentél vissza, akkor már az Edigital-ban nem volt panasziroda, nyilván szombati nap... mi lett volna, utána szilveszter, újév, persze hogy éppen akkor senki nem ért rá, ez tök érthető.
    Nem igazán értem, a 12.20-án küldött leveled nem találja az Edigital. Akkor hova is küldted az e-mailt? Mégsem a szakszervíznek? És miért nem oda? Így kellett volna kezdeni!
    Ezek szerint csak 2019. január 04-én kerestétek meg az Edigital-al EGYÜTT a Candy-t, ahelyett, hogy a december 19-én észlelt hibánál azonnal hívtad volna...
    Nem értem még mindig miért az Edigital-ra mutogatsz, Ő nem tudja elintézni a garis szervízt, ha a terméknek van hivatalos márkaszervíze.
    Lényeg a lényeg, írásodból úgy tűnhet, az Edigital-t szidod, közben meg a Candy hivatalos márkaszervíze egy fos láthatólag...
    Erről pedig az Edigital nem tehet.
    Egyébként amikor ötödszörre mentél az Edigital-ba, és ott volt a kezedben a papír, hogy a készülék rossz, akkor miért kellett e-mailt írni? Miért nem írták le ott a panaszodat, és kérted konkrétan a 3 napos cseregaranciára vonatkozó cserét? Vagy ha neked úgy jó, akkor a javítást? Mi akadálya volt?

    [ Szerkesztve ]

    Revolut (7000 Ft azonnal) Curve (1% visszatérítés 30 napig mindenre)

Új hozzászólás Aktív témák