Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    válasz strogov #8 üzenetére

    Szerintem ez egy tudatos terelés a Netflix részéről a drágább csomag felé, avagy "Nézd, hogy havi +3 dollárért mennyi mindent kapsz!"
    Egyedül azon szegényebb családoknak érheti meg, akik pusztán a gyerek miatt fizetnek elő, mert - tudtommal - a Kids profil alól nem jönnek elő a reklámok sem. Igaz, ott elég szűkös a kínálat.

    #11 nozs23 Ebben van ráció, elvégre a Netflix kevesebbet kap egy ilyen bundle-ből, mint egy rendes előfizetőtől.

    #10 palacsa Viszont a Netflixnél a választott csomag függvénye az is, hogy egyszerre hány képernyőn használhatják az accountot. (Igaz, a konkurensek ebben megengedőbbek.)

    #1 i2k Ez régen egy mocskos, de jó taktika volt a home video felé tereléshez, minthogy az ember a tévében, kvázi ingyen megnézze. Ráadásul fölvenni is nehezebb volt.

    [ Szerkesztve ]

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

  • Necroman_Mk2

    őstag

    válasz borg25 #34 üzenetére

    A következő lépcső szerintem a reklámmentes Basic csomag kivezetése lesz, így azok az előfizetők "kénytelenek" lesznek a még drágább Standard csomagra váltani, vagy maradnak a reklámoson.

    #13 kpbendeguz Pedig angol nyelven meséket nézni sokat segít az angol nyelv megtanulásában. Cartoon Network generációsként mondom és tudom ;)

    #41 yozsee11 és #42 Sanya Ez igaz, de az Android TV egyelőre gyors guglizás után kb. 20 %-on áll piaci részesedésben. Mi van a maradék 4/5, más oprendszerrel felszerelt készülékekkel?

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák