Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szimszonos

    őstag

    válasz -X360X- #40 üzenetére

    Na szóval elmagyarázom a lényeget amivel lehet hogy sokan nem értenek egyet de tapasztalatból mondom.A legutolsó ps2 gép szériaszáma amit kiadtak slim SCP-90004 ez van nekem is és most is ezt lehet újonnan venni a konzolboltokban.Ebben már belül van a tápegység és a súlya is könnyebb lett jóval.Javaslatom hogy mindenképpen chippeltet vegyél abból is Modbo chippest mert azzal évekig nem lesz gondod.Nekem ez a második ilyen gépem az előző kb 2000 üzemóra után adta meg magát alaplaphibás lett de a fejnek még mindig semmi baja nem volt!!Az csak duma hogy a fej tönkremegy a chippeléstől mert szakszerűen kezeled a ps2 géped akkor ez nem igaz.Jó minőségű és nem piszkos,karcos lemezeket kell betenni és akkor garantált a hosszú élet.Ha ezt nem tartod be akkor a nem chippelt is megadja magát ugyanúgy.Ha nem chippelt gépet veszel akkor utána gond lesz a chippelés mert 10ezer ft körül van én meg 16ezerért vettem itt a hardveraprón a mostani szinte gyári új slim SCPH 9004 Modbo chippes gépem egy karral.Múltkor 10órát nyomtam egyhuzamban vele az Onimusha 4-et na ezt csinálja meg valaki egy xbox 360-al akkor az mehet sárga led hibával a kukába.Fat gépet nam javasolom mert az már min 7-10 éves alkatrészek 2x annyi bele pl egy fejcsere 10ezer az enyémbe meg 4900ft munkadíjjal amire nekem még 3 év alatt soha nem került sor még 2000ezer üzemóra után sem.

Új hozzászólás Aktív témák