Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz ladlac #32 üzenetére

    Kösz!

    Akkor neked még a régebbi változat van, nem a slim... Állítólag a slimnél hajlamosabb dögleni a fej.
    A tv kártyát meg megkérdezem a supportjuktól, habár elméletileg rá lehet kötni, a manualjában csak valamelyik drágább modellnél szerepel a game console is.

  • Vincent_

    aktív tag

    válasz ladlac #32 üzenetére

    Ehhez annyi + infom lenne, hogy nálam (slim verzió) nem tudtam a ps1-es játékokat elmenteni semmiylen memóriakártyára( :( ). De PS1-et tökéletesen le lehet játszani már PC-s emulátorral, + élsimítással, nagyobb felbontással, stb. a Delta nevű csoda-progival.

    Lentebbi USB-s kérdésre meg annyi, hogy ott lehet(ne) külső vinyót rádugni, + olyan kiegészítőket hozzárakni, mint EyeToy vagy Singstar-os mikrofon. Netre is rá lehet dugni a gépeket (slimben beépített LAN vezérlő van, réginél külön kell venni kiegészítőt), de nálam megbukott az eredetiségvizsgán a Test Drive pl. :O. Elvileg LAN-on keresztül lehet hack-elni a memóriakártyákat is, de erről sem találtam még konkrét leírást (valaki?).

    Divx-et is le lehet játszatni vele, de én inkább egy 10.000 Ft-os asztali lejátszót javasolnék, nehogymár erre használjuk a PS drága fejét! Amúgy fejcsere a slim-eknél most egész emberi áron megy (5-8.000 Ft), de a régi gépekben mindenhol csak 10 fölött vállalják a cserét. A slim-melegedés nem olyan vészes, mint azt egyesek vélik, ellenben csendes (a vastagban ellenben elég hangos venti pörög).

    Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák