Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joci10

    őstag

    válasz Scarletiel #15 üzenetére

    Jópár évvel ezelőtt az oldalt támogató (reklámozó) cégek is többen voltak. De azóta sokan eltűntek, számuk leredukálódott. Nem tudom, miért (az egy külön téma lehet, de ahhoz inkább a 'belsősök' tudnának infót adni). De jelenleg ez a helyzet. Akik maradtak, azok vélhetően azért is drágábbak, mint a többiek, mert a bevételeikből van reklámra is pénzük. Ha olcsóbak lennének, akkor lehet, reklámozni sem tudnának, és akkor nem lennének itt. Viszont....
    Emellett a ph! oldal fenntartásához kellenek a reklámozók. Nem hiszem, hogy a szerkesztőség olyan helyzetben lehetne, hogy válogasson a cégek között, és olyan igényeket támaszthasson, mint pl. 'te nem vagy elég olcsó, így nem reklámozzuk a termékeidet (vagyis nem jöhetsz az oldalunkat támogatni)'. Örülnek, hogy maradt még olyan oldal, aki megelégszik heti egyszeri 'fizetett hirdetéssel' az oldalon, és nem kérnek olyan 'reklámírásokat', mint sok más weboldalon sok más hirdető elvár (ahol 'teszt'-ként beállítva, csak jót mondva kell hirdetni egy-két adott cuccot).
    Vagyis csak helyén kell kezelni ezeket az írásokat, amelyek legelső mondata is az, hogy "Cikkünket a rovatot szponzoráló számítástechnikai kereskedések aktuális ajánlataiból állítjuk össze.". Aki ezt nem fogja fel, nem érti meg, azt ígyis-úgyis át fogják verni mindenhol.

  • Joci10

    őstag

    válasz Scarletiel #42 üzenetére

    Mint írtam: akinek nem tűnik fel az egész első bekezdés, de különösen az első mondat, és/vagy nem érti meg, az menthetetlen. Mert ha Pistike apukája és/vagy anyukája feljön az oldalra, és elolvassa azt is, nem csak random beleolvasgat a cikkbe, annak leeshet, hogy miről is van szó. És egy átlagos szülő ha a gyereknek megtetszik valami, akkor nem a legdrágább helyen fogja megvenni, hanem szétnéz máshol is, hátha máshol olcsóbb. Pl.: ha a Tescoban akciós az uborka, de a Lidlben akció nélkül is olcsóbb lenne, de csak Tesco katalógust kapsz, akkor szétnézel máshol is, mielőtt vennél belőle? Ha igen, akkor nem kell védeni Pistike családját, mert ők is meg fogják tenni - ha meg nem, akkor meg boldog leszel, hogy a Tescoban akcióban vetted az uborkát, és kész. Az akciók minden boltban, minden árucikknél ilyenek. Az egyik boltban ennyi, a másik boltban annyi. És aki nem érti meg, hogy a Tescos katalógusban csak a Tesco 'akciói' vannak, .... , azon úgysem tudsz segíteni.

    Mellesleg -szerintem- Pistike biztosan nem fogja a ph!-t olvasgatni, ha azt a mondatot sem fogja megérteni. :D

  • Joci10

    őstag

    válasz Robitrix #49 üzenetére

    Az inflációt nem az EU-s pénzek megléte, vagy nem megléte generálja; és a forint árfolyamot sem az mozgatja. Csak gondoltam, jelzem, mert úgy tűnik, nem vagy tisztában vele. ;)

Új hozzászólás Aktív témák