Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkHeart84

    csendes tag

    Egészen addig nem volt velük gondom, amíg nem alakultak online piactérré.. Addig minden rendeléssel meg voltam elégedve. Onnantól kezdve, hogy ez megtörtént, minden hülye minden vackot rajtuk keresztül akart eladni. Én csak kis összeggel, de ráfaragtam. Egy FM transmittert akartam a kocsiba venni mert azt hallottam, hogy milyen jó az ha nincs megfelelő rádiód csak a gyári fapados.. bizonyos modellekben. Gyári új terméket rendeltem és egy újra csomagolt, karcolt, ujjlenyomatokkal teli vackot kaptam. Azonnal fotó, reklamáció. Válasz: Ezt a terméket nem a mi cégünk küldte ki, nem mi csomagoltuk, nem mi állítottuk ki a számlát, keressem az eladót. (Mert akkor még nem vettem észre, hogy már eladó is van külön minden terméknél feltüntetve.. mert azt nem ők árulják..) Vissza írtam, hogy most ezt nem mondják komolyan.. engem nem érdekel, hogy ki csomagolta vagy küldte.. én az ők oldalukon keresztül vettem és ők keresnek pénzt az én vásárlásomon.. nehogy már annyira inkompetensek legyenek, hogy egy ilyen cég rombolja a hírnevüket.. nem állnak kommunikációs viszonyban a saját partnereikkel? Ha rávenni rátudják az embert, hogy megvegyen valamit.. akkor kezeljék a panaszokat is! Abba is maradt a dolog, mert azért a 4 ezer Ft-ért nem mentem tovább... annyit nem ér.. de hogy még egyszer innen nem veszek semmit az biztos és minden rokonomat, ismerősömet lebeszélem róluk.. vegyék meg máshol mert ez nem járja..

    A rend, csak egy megtervezett káosz

Új hozzászólás Aktív témák