Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Soulfly842 #181578 üzenetére

    Azon gondolkodtam, hogy hol tudnám elképzelni. Úgy néz ki, feljebb fog lépni a Lipcsénél, de nincs túl sok csapat, amelyik a Lipcsétől felfelé van.

    Lentről kezdve azt mondom, hogy a Juvéban és a Newcastle-ben el tudom képzelni, mert ez két olyan csapat, amelyik az elkövetkezendő években nagyobb csapat lehet, mint jelenleg.

    A Dortmund - Inter - AC Milan - Napoli csapatok nincsenek igazán feljebb, mint a RBL, szóval szerintem nem lesznek versenyben nála.

    Tottenham esélyes, de remélem, nem ők viszik el.

    Barcában nehezen tudom elképzelni, oda latin zsonglőröket visznek, van olyan bőven.

    MU sajnos esélyes.

    Real tele van ilyen játékossal, oda szinte kizárt, hogy kellene, és a cserepadra férne csak fel.

    Liverpoolba jelenleg nem kell, másféle játékos szűkében van a csapat, nem elég jó védekezésben.

    PSG esélyes, olyan nagyon nincsenek is eleresztve középpályás téren.

    Arsenal szerintem a legesélyesebb, oda elférne és ők meg is tehetik, hogy elhozzák.

    Bayern televan játékossal, nincs túl nagy szükségük még egyre.

    Chelsea szétvásárolta már magát, azoknak a játékosoknak kell megadni az esélyt.

    A City esélyes, sok ilyen játékosuk van de nekik sosem elég, mindig vesznek még egyet és illene is oda.

    Szóval ahol reálisan el tudom képzelni, hogy elviszik, az Juve, Newcastle, Spurs, MU, PSG, Arsenal, City.

    Elég nagy esélyt látok arra, hogy ezek közül valamelyikben fog játszani 2-3 éven belül, ha nem esik vissza a formája. Ezt azért durva elképzelni, pedig elég valószínű.

Új hozzászólás Aktív témák