Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FerQleS

    csendes tag

    válasz FerQleS #945 üzenetére

    *****SHARK*****SHARK*****SHARK*****SHARK*****SHARK*****SHARK


    Nah...szóval.
    Mikor megérkezett úgy bontottam ki, mint kisgyerekkoromban a szaloncukrot. Meg is lepődtem...egy papír dobozba volt beledobva, némi zacskós lefedettséggel. Nem erre számítottam, mert a mediaban amivel találkoztam( asszem a medusa, de nem 100), az nagyon igényesen volt kivitelezve, bársony belsővel, nehogy sérüljön a cucc.
    A második meglepetés a picike erősítő volt, képen jóval nagyobbnak képzeltem, de valójában nem sokkal nagyobb mint egy cigisdoboz, sőt még laposabb is.
    A harmadik furcsaság az volt, mikor ebbe a kis erőlködőbe bedugtam a füles csatlakozóját. Na hát még egy ekkora gagyi szart, mint ami a kábel végén fityeg!! :(( Egy műanyag csati, ami nagyon szarul van kivitelezve, olyan mintha nem is ehez a bementehez lenne gyártva! Bedugtam, semmi kis kattanás vagy valami ami igazolta volna, hogy ez így jó. Na mind, gondoltam másképp csak nem lehet, rápróbálok.
    USB-be be, azonnal felismerte, winampot már indítottam is és startolt egy jó kis dübörgős netrádió (justmusic fm). Egy pillanatra nem tudtam, hogy melyik füles melyik fülemre való, de valahogy rájöttem, hogy amelyiken a mikrofon figyelget, az a balos. Azért megejthettek volna sharkék egy kis L vagy R betűt kirakni. Na mind1.
    A fejemre raktam, feltekertem a hangot, és csak néztem! :Y
    Néztem mert hang nem jött belőle. A vezérlőpultban át kellett állítani a hangoknál USB divájszra a dolgokat. De csalós volt, mert ezt megtettem és még mindíg nem szólt...ekkor már csak a winamp restartolása kellett neki éééés...vártam azt a borzasztó műanyag recsegős hangot, amitől nagyon tartottam, de ahogy beindult a zene, csak hátradőltem a székemben egy széles mosollyal, és nyugtáztam, hogy joooooo. :C
    Nagyon szépen kivehető minden hang és elkülöníthető egymástól. A mély szépen, testesen morog, a hangok pedig nagyon cool ahogy szaladgálnak jobbra-balra. Meg voltam elégedve, bár itt még csak a stereonál tartottam.
    Hozzáteszem, hogy ez előtt nekem soha nem volt rendes fülesem, és ezért ez az élmény nálam lehet hogy fel volt nagyítva egy kissé. Habár arra nagyon kényes vagyok, hogy hogy szól a zene korülöttem, és ez tényleg kielégítő!
    Eztán feltettem a hozzá járó progit, ami szintén nem az a túlcsicsázott állapotban található meg ( a maga kis papírtokjában). A lehető legegyszerűbb programot írták hozzá. Van egy hangerőszabályozó, egy teszt lehetőség, ahol ki lehet próbálni a hangszórókat külön-külön és egy zaktoló hang kürbefuttatásával(mindenki látott/hallott már ilyet), és egy equalizer rész. Itt két kategória van: Game és Movie. Ezeken belül meg sok-sok lehetőség. Azért azt kicsit bánom, hogy egy Music részt nem iktattak bele, de ez volt a legkevesebb, mert bármilyen saját presetet be lehet állítani és el lehet menteni, tehát 3 percen belül már meg is volt a saját zenestílusom beállítása.

    ---Most el kell zúznom ebédelni :P ---

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák