Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.C

    őstag

    Üdv!
    Remélem jó helyre írok :)
    Augusztusban szeretnék otthonra egy vezeték nélküli hangszórót venni, ami nem csak bluetooth-on tud kommunikálni (az se baj, ha egyáltalán nincs benne, de csak wifi-s eszközt úgyse fogok találni).
    Ezek a fontosabb paraméterek:

    - Ár: 50e ft max
    - Használt és új is szóba jöhet
    - Szeretem az erősebb basszusokat, de minőségre nem mennyiségre
    - Kettő fontos csatlakozási módon szeretnék zenét játszani rajta: Jack és Wifi
    - Wifi-n keresztül tudjam streamelni a zenét, ne keljen külön "app" hozzá, hogy "felismerje" a hálózat
    - Nem kell nekem semmi Siri meg Alexa meg tuggyamégkikvannakapiacon, nincs szükségem hangvezérlésre

    És ennyi! Semmi több fontosabb preferencia nincs. Nem kell, hogy akksis legyen, nem kell bluetooth sem, se okos aszisztens, nem lényeg a kompaktság, csupán egy jó hangzású eszközt szeretnék a ~20 m2-es szobámba, amit csak bekapcsolok, telefonon/laptopon meg elindítom a zenét (kiválasztva persze az output-ot).

    Létezik ilyen vagy ehhez hasonló? Mert sajnos edig nagyon nem találtam ilyeneket. Amik eddig szóbajöttek:
    1. Harman Kardon Onyx Studio 4 (nincs wifi :( )
    2. Sonos Play 1, (nem az új, kicsit tartok a hangzásától)
    3.SONY SRS-ZR5 W, őt nem tudom, megéri-e illetve milyen hangja van.

    Köszönöm mindenkinek aki segít! Sajnos tényleg nem találok ezekre megfelelőt, pedig sztem nincs nagy elvárásom :B

    [ Szerkesztve ]

    sudo rm -rf /*

Új hozzászólás Aktív témák