Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabeska

    addikt

    válasz Spirit #34039 üzenetére

    Ha ez kell, akkor legyen kint ez :) Tudom, el vannak magyarázva a dolgok az összefoglalóban, de példa is kell a jónépnek, hogy megértse :K Nekem volt anno évekig egy ilyenem: [link] és tök jó volt pl. Lehet hogy nem volt olyan hangja mint a Mode 120 U-mnak normális hangkarival, de jó volt. Egy példa, tv-t vásároltam nem rég, a legalapabb 42-es tavaly8i LG-t. Senki nem mondta, hogy NE vegyem meg, mert a másiknak jobb a képe, csak azt, hogy nem olyan szép a képe, de jó vétel. Persze, a 10-ezres bögrecucc túlzás, de azét van 100 alatt is olyan 2.1, lásd a fenti régi Geniusomat, ami azért jó, attól függetlenül hogy nem olyan a hangképe esetleg. A tv topicban sem mondta nekem senki, hogy vegyek 300 ezres idei oled LG-t, mert annak jó a képe, és a legalapabb tavalyi LG kuka hozzá képest :) Érthető hogy a sztereó jobb, de ha valakinek 5.1 kell, mert élvezi hogy a háta mögül is szól ténylegesen a hang, akkor még egy Home Theater is jó lehet, annyira azért nem szól rosszul, mint egy műanyag kis doboz 3-as tányérral...

    [ Szerkesztve ]

    F1

Új hozzászólás Aktív témák