Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sardaukar

    csendes tag

    válasz Protezis #289 üzenetére

    Szerintem ha 2.1-es hangfal mellett döntesz, akkor a legjobb választás egy Altec Lansing lesz. MX5021 típus még kijön bruttó 40-ből simán és ennél nem nagyon fox jobbat találni 2.1-ben. Persze lehet, hogy egy Logitech jobban néz ki és jobb a reklámja, de hangminőségben kikap egy Altec Lansingtől. Mellesleg ennek is van THX minősítése (no nem mintha ezeknél a hangszóróknál sokat nyomna a latba) és távirányítója. A mélyládája pedig valóban leadja az 50 wattot és valszeg veri is azokat a kevésbé márkás vetélytársakat, amelyekre ráírják a 100-200 wattot (most nem kifejezetten a Logitechre gondoltam). Egyébként jó hangkártyával (legalább egy Audigy) tényleg nagyon királyul szól és olcsóbb (de ennél jóval drágább) ''hifi''-rendszereket is lenyomja hangminőségben és hangerőben is.

    Lehet ezekkel zenét hallgatni és élvezni is. Audiofil persze korántsem éri be ennyivel, de az nem is ennyi pénzért vesz hangrendszert és nem a géphez építi.
    Másfelől pedig azért is járnál jobban egy hangszóróval, mert ez nem avul el 5 év múlva sem, nem úgy mint egy proci, alaplap, vagy videókártya. Sokkal értékállóbb befektetés.

    Nekem is Altec Lansingem van, ezért mertem ajánlani.

    Peace is not an option.

Új hozzászólás Aktív témák