Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tundra

    tag

    Üdv. mindenkinek!

    Én is szeretnék egy jó 2.1-es hangszórót venni, ezért szétnéztem a neten, hogy mi lenne a legjobb 10-12 ezer forintért.
    A tomshardwareen van egy elég részletes teszt, ahol a Logitech X-230-at, a Creative Inspire T3000-t, és az Altec Lansing VS.2121-et hasonlítják össze.

    [L]http://www6.tomshardware.com/consumer/20041013/index.html[L]

    [kép]
    Logitech X-230

    [kép]
    Creative Inspire T3000

    [kép]
    Altec Lansing VS.2121

    A teszt többek között kitér a frekvenciamenetre is, (bemérték a hangszórókat) amit grafikonokon láthatóvá is tettek. Érdemes megnézni, mert komoly különbségek vannak az egyes modellek közép, és mély frekvenciás leképzésében. Méltatják a Logitech FDD(Frequency Directed Dual Drivers) technológiával készült két hangszórós szatellitjeit kiegyensúlyozott hangzásuk miatt. Összességében a legpozitívabb kép az X230-asról alakult ki számomra. Az egyetlen pont, ahol a T3000 jobbnak bizonyul, az a maximális hangerő. De engem a hang minősége sokkal jobban érdekel, és a külső kialakítása is bejön. A három közül az Altec modelje a leggyengébb, amit a cikk írója elsősorban a szokatlanul kompakt méretének tulajdonít.

    Most már csak egy webes bolt kéne ami árul x230-ast, de eddig sajnos nem találtam. A környékemen lévő boltok meg nem forgalmazzák csak az 5.1-es változatát(X530).:((
    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák