Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    Üdv, az első hsz után úgy gondolom, nekem nem hangfal kell :))
    Tehát maximum 15-20 ezer körül milyen 2.1-es hangfalat ajánlotok?
    Nem is tudom mikor vettem a - net alapján - Genius 2.1 SW-Flat 1250-et, még az első laposak közé tartozik, és mostanra iszonyatosan búg.

    Tehát a kicsikét kellene valamivel leváltani. Az elődjéhez képest - valami gagyi - nagyon szépen szólt, és a mélynyomó külön élvezet. Régi szép emlékek fűznek a CMR 5-ös darabjához, élvezet volt hallani alulról a kerék és az út kapcsolatát :D

    Sajnos a mélynyomóból jönnek a zavaró hangok, ha mozgatom, egy-egy pillanatra elhallgat, fingom nincs mi lehet a baja. De a hangerőszabályzó sem működik rendesen, van egy pont, ahol bekapcsol a mélynyomó és kész, a többire hiába tekergetem, nem szól...
    Hangkártya alaplapi, egy Asrock z75 pro3-mam van, fingom nincs mifélét integráltak rá.

    Sajnos ha minimum 60 ezer forint, akkor én lesz@rom a szép hangzás, én annyit biztos nem költök rá, főleg így költözés előtt...

    Tudtok nekem valami jót ajánlani? Használt cuccokban nem nagyon bízom, max ha vállal garanciát az eladó, de akkor már inkább valami újat kellene néznem szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák