Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B1T3

    addikt

    válasz szobipeti199 #20275 üzenetére

    1. Írtam, hogy nekem sincs drága hangfalam, tehát nem csak 100 ezerért lehet előrelépni ezektől az olcsó 2.1-ektől.
    2. A minőséget ne tedd idézőjelbe, 100 ezerért már tényleg kaphatsz azt is, egy olcsó 2.1-nél viszont el kell felejteni ezt a fogalmat.
    3. A minőségre így is igénynek kéne mutatkoznia. Ami azt illeti, nyomokban felfedezhető ez, mert a legjobb ár-érték arányú 2.1-et keresed.
    4. Egy drága hangfalra kiadott pénz nem felesleges és nem kidobott, főleg ha valaki szereti a zenét. Persze vannak prioritások, mire mennyi pénzt tud szánni az ember, de ettől még elhamarkodott kijelentést tettél.
    Érdekes tényleg, hogy sokan telefonra szívbaj nélkül kiadnak 100 ezer fölötti összeget, pedig 98%-ban azt csinálják vele, amit egy olcsóbb modellel is ugyanúgy végre lehet hajtani, tehát nem jön ki egyértelműen az előnye az adott készüléknek. Hangfalnál már más a helyzet, teljesen világos a pozitív előrelépés a komolyabb hangfallal. Tudom, általánosítottam, de tényleg ez a tendencia figyelhető meg az emberek hozzáállásában.

Új hozzászólás Aktív témák