Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz dudika10 #19760 üzenetére

    44/96: azt állítottam, hogy hallottam különbséget. sőt, szolgáltattam hozzá mintát is. én azt gondoltam, ez a mintavételezési frekvencia különbsége, de schawo állítása szerint a hanganyagban is van némi különbség. akkor ezt hallottam. ennyi. nem tudom hogy jön ide a benzin, én azt mondtam, van különbség füllel a kettő között, és volt különbség füllel. abban meg feltehetően tévedtem, hogy milyen különbséget hallottam, de ezt meg már tegnap és azóta is több hsz-ben elismertem.

    screenshot? hogy bizonyítsak bármit is annak, aki eléggé lenéző stílusban leoktatott? mi vagyok én, megfelelési kényszeres majom? én állítottam valamit magamról, te állítod az ellenkezőjét rólam, engem nem ismerve, pusztán feltételezésre alapozva. nem fogom tovább játszani a játékot, hogy időt töltsek valamivel, hogy aztán majd valami másba legyen belekötve, és ennek sose legyen vége. elmondtam már, itt te vagy a "nagy öreg", nekem pedig úgysem lehet igazam, innentől értelmetlen folytatni ezt a beszélgetést. már azért is hülye voltam, hogy eddig elmentem ebben a témában. pontosan ezért.

Új hozzászólás Aktív témák