Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDFan

    addikt

    válasz tipuka #19535 üzenetére

    Ez most magánvélemény lesz, lehet hogy csak az én hiányosságom, de nekem pl. nem egyszerű két dolgot összehasonlítani úgy, hogy nem egymás mellett hallgatom meg őket. Tudok róla véleményt alkotni, de nagyon élesen nem mondanék véleményt. Például voltam a hitspace-ben meghallgatni a Focal SM9-et. Bekötötték, szól, hát mondom ja ez tényleg rohadt jó, de ugyanúgy elmaradt az "állleesés" mint nálad. "Sajnoshálistennek" elvittem a 8050-et, bekötöttük azt is, és váltottam a kettő között. Hát ott akkor furán néztem :D Igazából próbálom elhessegetni mindig a gondolatot a fejemből, mert az SM9 1,5 millió körül van, de hát verte a 8050-et bőven. Viszont ha nem hallgatom meg őket egymás mellett, akkor csak annyit mondtam volna, hogy nagyon jó az SM9, de nem hallottam óriási különbséget a 8050-hez képest. Ez nálad is így lesz ha egymás mellett meg fogod hallgatni. Indulj ki abból, hogy egymás mellett mennyivel jobban tetszett a Mackie mint a Prodipe, és garantálom neked, hogy otthon a Prodipe is sokkal jobban tetszene mint a jelenlegi hangcuccaid.

Új hozzászólás Aktív témák