Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pip

    aktív tag

    válasz divot #132 üzenetére

    Hasonló állapotok uralkodnak nálam is, a helyszüke no meg a 2 rendes hangfal + erösítö + egyebek ára is eléggé lehangoló, pedig nagyon kellene már valami komoly sztereó cucc, amin zenét is lehet hallgatni...

    Ami én találtam a neten (olcsó, max 50 euro + valamilyen szintü zenehallgatásra is alkalmas) a Logitech x-230, a Creative Inspire T3000 illetve az Empire R-401 modellek. Az elsö kettö közül a Logitech tünik jobbnak, a dupla szatelitekkel a tesztek szerint jobban lefödi a közép- illetve a magas tartományt, valamint a mélyek is szebbek és nem tünnek el 60 Hz alatt, mint az a Creative esetében történik. A két hangfalat összehasonlító teszt pl itt Bővebben: link, de más tesztek is elismeröen írnak a Logitech rendszeréröl. Teljesítménye (32 W vs. 29 W) )illetve mélysugárzója is nagyobb mint a Creative-nak (13 cm vs. 10 cm) és zenehallgatásra mindenhol inkább ezt ajánlják a kettö közül.

    Az Empire R-401 Bővebben: link(az Albatron gyártja ezen a néven) rendszeréröl sajnos nem tudok sokat, de vannak nekik nagyon high-end modelljeik is, digitálisak, mások meg lámpás erösótövel stb. Az általam említett modellröl sehol nem találtam tesztet, de papíron meggyözönek mutatkozik, 7.5 cm sugárzók + csipogó a szatellitekben illetve egy 16 cm mélysugárzó, összesen 46 W teljesítménnyel. Nagyon el vagyok akadva, hogy ezt, vagy a Logitechet válasszam. Sajnos nem tudom meghallgatni öket vásárlás elött.


Új hozzászólás Aktív témák