Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Misser

    tag

    válasz Tin #19265 üzenetére

    Ugyebár a forrás is nagyban befolyásolja a hangerőt, hát még az, hogy mekkora a tér, ahol szól.
    1250B-t nem hallottam még, de otthon a tv-re egy 1255A van kötve és bőven elég. Sőt, pont elég a hangereje ahhoz is, hogy az ember a kedvenc zenéinél kellően "feltekerje" a hangot. (15-20nm-es szobában)
    Tv-hez pont ideálisnak tartom, mert a mélyebb beszédhangok nem búgnak, mint a rettenet logitech z323-on. Nem akarom a végtelenségig lehúzni a z323-at, de az tényleg csak játékokhoz jó, hogy kontrolálatlanul püfögjön a mély, amikor lövöldözöl. Tapasztalatból mondom.

    De persze, ha valaki elégedetten használ ilyen szintű 2.1-et (mint fentebb írták is), akkor jó neki, legalább olcsón megússza : )

    Tin, szerintem meg tudnál vele barátkozni otthoni környezetben, de ha kell a hangerő és a mély is, akkor talán ő lehet megfelelő. De sokkal inkább a c3 az, ami jól teljesíthet.
    S330d-t jól ismerem, ezért merem az edifiert ajánlani. A kicsit magasabb igényeket is kielégítik ezek szerintem, de persze ez relatív, kinek mi. A 15 ezres 2.1-eknél ezek tényleg nagyságrendekkel jobban szólnak.

    Félő, hogy ha a 1250b árkategóriáját nézzük, akkor most kicsit fölé lőttem neked.

Új hozzászólás Aktív témák