Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz alázógyík #18414 üzenetére

    Remélem mindkettőben kicseréltetted egyúttal.
    Többi alkatrészre mit mondott, meddig fogja bírni amit beleraktak? Esetleg egy kis tuningot nem javasolt?

    (#18412) schawo: tapasztalom én is. Az a legszomorúbb a dologban, hogy a gyártók erre nagyon szépen ráéreznek minden területen. Széthúzták a piacokat az elmúlt években és van a consumer átlagcucc átlagáron, a másik végletben pedig jól megvágják a prémiumcuccokat / hobbikat.
    Kerékpárok, alkatrészek és pl objektívtek is jó 80% áremelkedésen vannak túl az elmúlt 5-6 évben.
    Horgászni szoktam még, de abból próbálom elejét venni a dolognak, hogy úszós módszer mellett tettem le a voksom és maradok 1-2 botnál (+hely és idő szűke). Ott a bojlis és pergető szakág tudja még vinni a pénzt, van egy két ismerősöm akik vállalkozók, így sokat tudnak járni horgászni és egy szezon alatt úgy el szórnak 500-1 milla körül felszerelésre, utazásra, csalikra, hogy csak lesek.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák