Hirdetés

  • Szűkös készlettel indít az iPad Pro OLED?

    ma Állítólag meggyűlt a Samsung baja az iPad képernyőkkel, az LG viszont a kívánt mennyiségben szállítja a paneleket.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodz

    Topikgazda

    Modecom MC-HF40

    Ki és bekapcsoláskor nem pukkan, egy nagyon minimális alapzaja van, de közel kell hajolni hozzá, amúgy nem hallható. Kb. 60-65%-os hangerő felett megáll a tudomány, elkezd torzítani. Viszont így is bőven elég egy nagyobb méretű szobában, meg a szomszédoknak is. Szerintem a hangja is oké az áráért. A magasak kifejezetten szépek, ezt nagyon szeretem benne. Nem meglepő módon a mélyekben és a közép aljában van némi kis bizonytalanság, keveredés. Sajnos ez bizonyos zenéket tönkre vág. Úgy önmagában a mélyek "döngetésre" is alkalmasak, ha valakinek erre van igénye (én biztosan nem ezzel fogok, arra itt az FX4021). A részletessége, hangszerek szétválasztása is tetszik, bár a nagyon komplex zenéktől azért zavarba tud jönni és a "massza feeling" befigyel.
    Úgy összességében elégedett vagyok vele, sokkal kevesebbet vártam az áráért. Alapzajnak vettem, arra nekem tökéletes. Szépnek is mondhatjuk, a szilveszteri bulimon mindenki odavolt érte. :)
    Egy Genius SP-HF 1201A-val tudtam csak összehasonlítani, azt csúnyán megalázta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák