Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz tomboy0013 #8 üzenetére

    de csak minket tisztelnek meg vele, mert a kínai ára az kb teljesen megyezik a find x6 pro meg x90 pp árával. én azt nem értem, hogy a b20 pl hogy maradhat ki a hazai verzióból, ha a másik két márka (meg egy csomó) bele tudja tenni? Plusz oké, hogy náluk nem kell, de azért a mai világban a covidot időket leszámítva utazgatnak az emberek, és rengeteg kínai turista van/volt mindenhol. Ők csak szopnak vele külföldön. Egyébként meg a Xiaomi nagyon jól indult, jóval olcsóbban adott majdnem olyan jót, mint a konkurensei. Így is kell felépíteni egy márkát. Aztán a Huawei buktával kb. csak be kellett volna vonulni. Évről évre növelve az árat (ez meg is van :D ) de mellette hozni kellett volna a supportot, jóval jobban ráfeküdni minden országban a boltok megnyitására, elhozni a kínai premierrel egy időben a csúcskészüléket, stb, stb. És akkor most egyáltalán nem lenne vészes mondjuk 580-as nyitóár, ha a samu meg az alma 600 fölött van.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz tomboy0013 #8 üzenetére

    De azért erre térjünk vissza 3-4 év múlva is, úgy lesz kerek a történet.

    Kíváncsian várom, beteljesül-e a negatív jóslat.

    Habár engem a mobilpiac lassan teljesen hidegen hagy. A support meg sose érdekelt.
    Használom 1-2 évig a telefont, és cserélem. Régen meg 3-6 havonta repültem rá az újdonságokra. Remélem meglassul az egész piac.

    Nekem inkább az tűnik fel, hogy ugyanazok az arcok mozognak és kárognak sokszor a Xiaomi hírek alatt mindig... Én ezt nem fogom megérteni... Évek alatt rájöttem, mennyi energiát csesztem el ezekre a dolgokra.. Feleslegesen. Nekem nem feladatom bárkit is győzködni, nekem felesleges tépnem a számat, és széllel szemben pisálni... Mintha bejárnék pattogni egyéb mobilok topicjaiba... Hülye sport...

    Le kell szarni, ennyi idősen már rájövök...

    @rosta11: Erre gondolsz? Ja most látom ez Kína. Akkor ez: [link]

    Nagyjából hetente jön egy hír valamelyik gyártó kapcsán, hogy esnek az eladásaik. Vajon mi lehet az oka? :)

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák