Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    Értem én hogy szuper kamera de szerintem az emberek 95 százaléka nem mondaná meg a különbséget.. De nekem az s23 ultra kamerája is bőven elég és over kill. Meg szerintem a legtöbb embernek. Ha komolyabban akarnék fotózni videozni gépet vennék. Ennyit egy xiaomi nem ér. 4 évig volt xiaomim. Gyenge a szoftver ritkák a frissitések buta az egész egy samsunghoz képest igy kell mokolni úgy az azért nem jó az amazért arra azt nem lehet telepíteni amarra meg azt.... Ez ment végig a topikjába.. Most hogy kicsit nagyobb szenzor van benne pont leszarom nem is látom a különbséget a teszteken nem is jobb szerintem. Bukta pityu lesz ez de meg is érdemlik ilyen árakkal. Másba nem nőttek fel csak árakban a nagyokhoz. Ráadásul ocsmány is ez a kád dugó. Egyetlen előnyük volt hogy olcsobban adtak erős hardvert és ennyi. Max 200at ér ez nem 600at. Kicsit olyanok mint az a bizonyos szar amit feltesznek a lekvárok közé a polcra. Attól az szar marad hiába pozicionálják oda ahol a jók vannak.

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák