Front-end fejlesztő

Cég: United Call Centers Kft.

Feladatok

Elvárásaink:
- legalább 1-3 éves releváns szakmai tapasztalatod van frontend fejlesztésben
- az alábbi technológiák használatában: JavaScript (Fetch API), JQuery (Ajax)HTML5CSS (bootstrap)Git verziókezelés
- középfokú végzettség
- igényes munka, pontosság és magas fokú precizitás
- agilis módszertannak megfelelő munkavégzés jellemez
- problémakezelő-készség, stressztűrő képesség
- hajlandó egy nemzetközi csapat tagjaként projektmunkákon dolgozni
- angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Miskolc/home office

Feladatok:
- vállalatunk saját fejlesztésű rendszereinek frontend fejlesztése
- működő rendszereink támogatása és továbbfejlesztése
- a felmerülő üzleti igények alapján funkciók tervezése és implementálása
- aktuális trendek, technológiák figyelemmel követése és alkalmazása
- megoldások felderítése adott problémákhoz
- a teljesítmény növelésére koncepciók kidolgozása, a változások megtervezése, kivitelezése
- változatos specifikáció alapján cégünk által üzemeltetett, saját fejlesztésű rendszerében való fejlesztés

Végzettség

középfokú végzettség

Nyelvtudás

angol nyelvtudás

Kit keresünk

- stabil munkára és megbízható munkáltatóra vágysz
- fontos számodra a folyamatos fejlődés, tanulás
- hosszú távra keresel munkát - mert mi hosszú távra tervezünk

Munkakörnyezet

A UCC a legmodernebb technológiának megfelelő, biztonságos, felhő alapú Call Center szoftver rendszereket üzemeltet. Ezek a rendszerek tűzfal- és antivírusvédelemmel, behatolás elleni védelemmel ellátottak, redundánsak, minden tekintetben megfelelnek a katasztrófavédelmi, tűz- és balesetvédelmi elvárásoknak.

Szakmai tapasztalat

legalább 1-3 év fejlesztésben eltöltött idő

A United Call Centers minőségi szolgáltatást nyújt Partnerei részére az ügyfélszolgálat, az ügyfélkezelés, az értékesítés, illetve az ezekhez kapcsolódó üzleti tevékenységek területein, valamint magas színvonalon biztosít minden ehhez szükséges humán és tárgyi erőforrást.
A UCC 20 év BPO iparágban szerzett tapasztalattal rendelkezik, és több mint 12 éve dolgozik otthoni munkavállalókkal. Több mint egy évtizede gondozunk neonomád tehetségeket, akikre szolgáltatásainkat alapozzuk.

Egyéb juttatások

- cafetéria
- laptop
- utazási támogatás

Bruttó fizetés

300 - 400 Ft