IT oktató

Cég: Soter-Line Oktatási, Továbbképző és Szolgáltató Kft.

Feladatok

Állásajánlat IT oktatóknak
A Soter-Line Oktatási Központ IT oktatókat keres, hétköznapi és hétvégi oktatási napokra, az alábbi képzésekhez:
Android fejlesztő tanfolyam C# programozó tanfolyam IOS applikáció fejlesztő tanfolyam IT biztonság tanfolyam JAVA programozó tanfolyam Programozási alapok C++ nyelven Python programozó tanfolyam Szoftvertesztelő tanfolyam Webdesigner tanfolyam Webfejlesztő tanfolyam Webprogramozás tanfolyam (PHP és MYSQL)
Díjazás megegyezés szerint.

Küldje el önéletrajzát az info@soterline.hu e-mail címre.
február

Végzettség

főiskola, egyetem

Kit keresünk

Előny:
Releváns oktatási tapasztalat Számlaképesség Rugalmasság

Munkakörnyezet

Szakmai tapasztalat

Szakmai tapasztalat az adott szakterületen Kiváló kommunikációs készség Ambíció az oktatás területén

A főváros központjában elhelyezkedő intézménycsoportunk immár több, mint 30 éve támogatja magánszemélyek és szervezetek ismeretszerzési, önmegvalósítási törekvéseit. Sikereinket az igényekre való gyors és színvonalas reagálással, gondos és lelkiismeretes szervezőmunkával, a kapcsolatépítés és kapcsolattartás korrektségével értük el.
Európában elmozdulás történt a tudásalapú társadalom és gazdaság felé. Az egész életen át tartó tanulás szükségessége ma már természetes mindazok számára, akik az európai és hazai munkaerő-piacon érvényesülni kívánnak.

Bruttó fizetés

3500 - 6000 Ft