ERP támogató informatikus

Cég: ProDSP Technologies Zrt.

Feladatok

A vállalatirányítási rendszert fogod fejleszteni és támogatni, valamint rendszergazdai feladatokat ellátni.

− Vállalatirányítási rendszer (ERP) üzemeltetése és support
o Fejlesztés támogatás (igénykidolgozástól az integrációs tesztelésig), részvétel a fejlesztésben
o Üzemeltetői szintű hibaelhárítás
o Módosítások implementálása, frissítések telepítése
− Szkriptek írása (Javascript, Google Apps Script)
− Informatikai támogatás belső felhasználók számára (Windows alapú kliensek)
− Mentési megoldások üzemeltetése
− Rendszerfelügyelet kezelése
− Linux szerverek telepítése, beállítása, jogosultságok kezelése

Szakmai tapasztalat és/vagy végzettség az informatika területén

Nyelvtudás

Nincs

Kit keresünk

Előnyök:
− Tapasztalat felhő alapú ERP rendszer üzemeltetésében
− Rendszerfelügyeleti, rendszerüzemeltetési tapasztalat
− JIRA, SVN ismeret
− Linux / Unix / Windows szerver rendszergazdai ismeret
− Tűzfal, router és switch konfigurálási ismeret
− Gyakorlat informatikai biztonsági rendszerelemek üzemeltetésében

Munkakörnyezet

Kellemes irodai környezet, családias munkahelyi légkör, innovatív, fiatal csapat.

Szakmai tapasztalat

− IT és hálózati ismeretek (operációs rendszerek, hálózati kommunikáció, adatbázisok)
− Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás és jó problémamegoldó készség
− Scriptek írásában szerzett tapasztalat
− Nyitottság az új technológiákra, azok elsajátítására

A ProDSP Technologies mérnökiroda autóipari és ipari méréstechnikai területen működik, kulcsrakész ipari megoldásokat szállítunk a legnagyobb magyar és külföldi fejlesztőcégek számára. Jelentkezz folyamatosan bővülő budapesti csapatunkba, ha szereted a változatos feladatokat és fejlődni szeretnél!

Egyéb juttatások

Teljesítményalapú bónuszrendszer

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft