Medior .Net Developer

Cég: Prefixbox R&D Kft

Feladatok

Legalább 2-4 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkező .NET fejlesztő munkatársat keresünk bővülő backend fejlesztő csapatunkba. Ez a csapat fejleszti a Microsoft Azure alapokon üzemelő SaaS kereső megoldásunk alapvető rendszerfunkcióit, illetve magát a kereső megoldást.

Vegyél részt az e-kereskedelem hazai és nemzetközi szereplői által használt kereső megoldásunk továbbfejlesztésében illetve új megoldásaink létrehozásában!

A megszerzett diploma nem elvárás.

Távmunka nem lehetséges (járványhelyzet után).

- Új funkciók/szolgáltatások tervezése illetve fejlesztése egyénileg és csapatban
- Meglévő funkciók, illetve a kereső szolgáltatás karbantartása és hibajavítása
- Éles rendszer továbbfejlesztése, napra készen tartása a legújabb technológiák és felhő alapú megoldások felhasználásával
- Részvétel az éles rendszer üzemeltetésében és monitorozásában

Végzettség

gimnázium/szakközépiskola

Magyar (felsőfok/tárgyalóképes szint) , Angol (középfok/kommunikációképes szint)

Munkakörnyezet

- Bejelentett alkalmazotti bér: megállapodás szerint.
- Részvétel elosztott, magas rendelkezésre állású rendszer tervezésében és fejlesztésében
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Technológiák: Azure, .NET/.NET Core, ASP.NET, Visual Studio, Git, Elastic Search, React, Hadoop/Pig, Kubernetes, Redis, Python

Szakmai tapasztalat

- SOLID OOP tervezési elvek ismerete
- Entity Framework, MSSQL ismerete
- .NET/.NET Core, C#, Visual Studio, Git ismerete
- ASP.NET Core ismerete
Előny:
- Felhő alapú megoldások fejlesztésében szerzett tapasztalat
- Elastic Search fejlesztésében szerzett gyakorlati tapasztalat
- Gyors tanulási és fejlődési vágy
- Gyakorlatias hozzáállás

A Prefixbox egy e-kereskedelmi kereső szolgáltatás, amely abban segít a felhasználóknak, hogy gyorsan megtalálják egy adott webshopban azt, amire szükségük van. A kereső megoldásaink javítják a vásárlási élményt és hatékonyan növelik az online bevételt.
Folyamatosan azon dolgozunk, hogy miénk legyen a legjobb e-kereskedelmi keresőmegoldás, amelyet világszerte használnak.
Célunk, hogy a Prefixbox csapatát tovább növeljük, amit az is bizonyít, hogy a budapesti központ mellett már Lengyelországban is van irodánk.

Egyéb juttatások

- Céges Laptop vagy Desktop (amelyiket szeretnéd)
- Házon belüli tréningek
- Csapatépítő programok (havi rendszerességgel)
- Kávé, tea (sör)

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft