Programozó

Cég: T.A.Cs.

Feladatok

Régóta működő fejlesztői csapat a megnövekedett projektszámra való tekintettel bővülni kíván, ehhez keresünk a csapatba illeszkedő lelkes és dolgozni kívánó geek-eket. (https://tacs.me/join.html)

Használt technológiák:
- docker, kvm, proxmox
- javascript (főleg: jquery, react, node.js)
- php (főleg: codeigniter, laravel, yii)
- java (jboss-wildfly megoldások, android)
- python (főleg: django)
- sql: postgresql(timescale,postgis), mysql
- nosql: mongo, elastic, cassandra)

-nyitottság új technológiák iránt
- jó problémamegoldó-, logikai- és tanulási készségkitartás,
- kreativitás, munkaszeretet
- igényes munkavégzés (ha valamit jól is meg lehet csinálni akkor legyen jó!)

Nyelvtudás

Angol

Kit keresünk

Igényes pontos munkavégzés
Határidők betartása ( legalább 70%-ban )
tanulni, tanulni, tanulni
dolgozni (néha aludni)

Munkakörnyezet

Mi szívesen és sokat használjuk az otthoni munkavégzést támogató eszközöket, konferencia hívások, videó meeting, shared desktop örülnénk, ha ez tőled sem állna távol. Hiszünk abban, hogy a fejlesztő a saját környezetében a leghatékonyabb.

Szakmai tapasztalat

Nem supermeneket keresünk, tudjuk, hogy kevesen vannak, akik java-php-dbadmin-sysadmin-app developer-projektmanager -ként egyszerre megállják a helyüket. Legyél guru a szakterületeden, ha a többi technológiához is értesz az a hab a tortán.

Régóta működő fejlesztői csapat a megnövekedett projektszámra való tekintettel bővülni kíván, ehhez keresünk a csapatba illeszkedő lelkes és dolgozni kívánó geek-eket.

Alvállalkozói, mind alkalmazotti munkaviszonyban el tudjuk képzelni a foglalkoztatásod. Keressük meg mindkettőnk számára legkedvezőbb együttműködést.

Bruttó fizetés

500000 - 1500000 Ft