Senior Java fejlesztő

Cég: Nitrowise Labs Zrt.

Feladatok

A szoftverfejlesztés mellett a Senior Java szoftverfejlesztő feladata a Product Owner által üzletileg felmért rendszer technikai, architekturális tervezése, becslések megtételének támogatása. Projektjeink jellemzően 2-6 hónaposak, a csapataink létszáma 5-6 fő fejlesztő automatizált tesztelővel és scrum master által támogatva. Élesítés előtt kötelező code-review van. A nálunk mindenkire érvényes folyamatos önfejlesztés támogatásában is számítunk a senior fejlesztő tapasztalatára, de persze ezt a csapatok közti fórum (improvement community-k) is támogatja.

Partnereinek változatos, 0,5-1,5 év időtartamú, új technológiákat használó projektjeihez széles tapasztalatokkal rendelkező fejlesztőket keresünk. Jelenleg Magyarország egyik legnagyobb államigazgatási elektronizálási projektjéhez keresünk agilis csapatainkba senior Java szoftverfejlesztőt, architectet.
- Java backend fejlesztés
- Technológiai-, architekturális tervezés
- Csapatában dolgozó fejlesztők (5-6 fő) technikai támogatása
- Mentorálás (a tudásban következő szinten állók támogatása)
- Code-review
- Devops feladatok
- Élesítések támogatása
- Részvétel a céges szintű, csapatok közti technológiai, integrációs tervezésben, egységesítésben

Informatikai vagy kapcsolódó műszaki területen egyetemi vagy főiskolai diploma

Nyelvtudás

Szakmai angol (legalább olvasás)

Kit keresünk

Folyamatos fejlődés iránti igény és törekvés

Munkakörnyezet

A XI. kerületben, nyugodt környezetben lévő irodaházban van az irodánk. A fejlesztői csapatok scrum masterek által támogatva, saját szobákban dolgoznak, így minden adott ahhoz, hogy csak a termékre koncentráljanak.
A céges kávé nap közben segít a munkában, míg a céges sör a munka utáni beszélgetést és kikapcsolódást segíti.

Szakmai tapasztalat

Legalább 3-5 év Java Spring, vagy J2E fejlesztési tapasztalat

A Nitrowise Labs Zrt. egy kb. 40 fős egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozó IT cég. Specialitásunk az Agile delivery team alapú működés. Hitvallásunk, hogy az agilis szoftverfejlesztés, és annak elemeinek használata nagyobb üzleti előnyt hoz a megrendelőnek, kiszámíthatóbb, átláthatóbb folyamatokat eredményez mindkét fél számára, és jól definiált feladatokat ad a szoftverfejlesztőknek.

Egyéb juttatások

mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Bruttó fizetés

800000 - 1000000 Ft