Alkalmazásfejlesztő (Java)

Cég: NISZ Zrt.

Feladatok

Ha fontos számodra, hogy nap mint nap a legújabb technológiákat alkalmazd, szakmailag tovább fejlődj, ötleteidet megvalósítsd, tapasztalatodat elismerjék, csatlakozz hozzánk és velünk együtt könnyítsd meg a közigazgatási ügyintézést Magyarországon! Csak egy kattintás.

Részvétel egy kifejezetten sok adatot mozgató, több alkalmazásból álló rendszer architektúrájának kialakításában, a komponensek megtervezésében, és a komponensek közötti kapcsolatok specifikálásában;
Részvétel a komponensek fejlesztésében és integrálásában;
Nagy adattömeget megmozgató és tároló protokollok, szoftverek és megoldások megismerése és alkalmazása;
Magas fokú biztonságot nyújtó technológiák megismerése és alkalmazása (pl. PKI technológia, elektronikus aláírás);
Automata fejlesztői tesztek implementálása;
Szoros együttműködés az üzleti elemzőkkel és tesztelőkkel;
Üzemeltetés támogatása a különböző környezetek kialakításában és üzemeltetésben, részvétel a Continuous Integration folyamatban.

Felsőfokú informatikai műszaki végzettség és/vagy szakirányú emeltszintű szakképesítés

Nyelvtudás

alapszintű angol szakmai nyelvismeret

Kit keresünk

kiváló problémamegoldó képesség;
logikus gondolkodásmód;
proaktív hozzáállás;

Munkakörnyezet

A NISZ korszerű és élenjáró IT és telekommunikációs szolgáltatásaival támogatja a közigazgatást.

Szakmai tapasztalat

Webes alkalmazásfejlesztési gyakorlatod van;
Több alkalmazásból álló rendszer fejlesztésében, integrációjában szerzett tapasztalattal bírsz;
Van Java SE, Spring Framework vagy Java EE ismereted;
Technológiai stack: Maven vagy Gradle;
HTML/CSS/JavaScript – JQuery/Angular/React/Vue.JS;
SOAP/REST webszolgáltatások, JMS;
SQL, NoSQL;

A NISZ Zrt. Kelet-Közép-Európa legnagyobb kormányzati ICT szolgáltatója.
Azért dolgozunk, hogy magasan képzett szakembereinkkel, széles körű szolgáltatásainkkal és fejlesztéseinkkel felgyorsítsuk és kényelmesebbé tegyük számodra az e-közigazgatási ügyintézést Magyarországon.

A rugalmas munkaidő mellett lehetőséged lesz részben otthonról dolgozni,
Új technológiák alkalmazásában szerezhető tapasztalat vár;
Hosszú távon stabil munkahelyet jelentünk;
Egy családbarát minősítésű munkahelyre érkezel;
A rekreáció számos lehetősége vár (AYCM, aktív sportkörök, biciklibarát munkahely, Balatoni céges üdülő);

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft