Linuxos Rendszertámogató Mérnök

Cég: E-Group

Feladatok

Három fős Support csapatunkba keressük új kollégánkat egyik csapattagunk helyére, aki a cégen belül fejlesztői irányba lép tovább karrierjében. Olyan segítőkész és szolgáltatás orientált rendszertámogató mérnököt keresünk aki tapasztalt Linuxos szerverek menedzselésében, Linuxon futó alkalmazások üzemeltetésében.

- Informatikai rendszereink karbantartása és üzemeltetése
- Fejlesztési projektek szakmai támogatása
- Hardver eszközök (szerverek, munkaállomások, mobiltelefonok) felügyelete, karbantartása
- Napi rendszergazdai teendők ellátása, hibák felderítése, kezelése
- Támogatás biztosítása felhasználók számára (belső és külső ügyfelek számára)

Végzettség

BSc, vagy magasabb informatikai végzettség

Nyelvtudás

Angol - Jó kommunikáció írásban és szóban

Az ideális jelentkező számuka egy motivált, proaktív, csinálni akarom attitűdű csapattag, aki legjobb esetben "gépek között nőtt föl". Nyitottak vagyunk pár éves tapasztalattal rendelkező jelentkezőkre is, hogyha az affinitásuk és a motivációjuk meg van, mi megtanítjuk a többire!

Munkakörnyezet

Az irodánk Budán, a Dunától egy sarokra található. Három emeletet foglalunk el, kisebb csapatszobákban dolgozunk, és egy tágas közös konyha-étkező és társalgó állnak rendelkezésre a kikapcsolódáshoz. A felső szinten egy hatalmas terasz is van, ahol a Budai Várban gyönyörködve teraszparti és grillezés a nyarak elmaradhatatlan közös programjai.

Szakmai tapasztalat

Red Hat
CentOS
Debian
Ubuntu,
Apache
Mysql
Postfix
Jboss
Hálózati ismeretek
HyperV
Hardver ismeretek

Az E-Group egy határozott jövőképű, gyorsan fejlődő és barátságos atmoszférájú innovatív szoftvercég, kiváló dinamikus szakértői csapattal az adatkezelés, az adatelemzés, a banki tranzakciók és az azonosítás terén. 1993-as alapítása óta komoly tapasztalatokat szerzett az egészségügyi, pénzügyi, energetikai, valamint a kormányzati szektorban teljesített sikeres projektjeinek köszönhetően. Az európai innovációs ökoszisztéma aktív tagjaként évről évre számos projektet vezet európai egyetemekkel, cégekkel és pénzügyi intézetekkel együtt.

Egyéb juttatások

- felelősségteljes munka, kihívás és megbecsülés
- stabil munkahely, rugalmas, család-barát munkaidő beosztás
- szakmai fejlődés, személyes képzések kiemelt támogatása
- személyes igényekhez igazított friss technológiai támogatás
- profi és barátságos csapat

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft