Informatikus munkatárs

Cég: Mentavill Kft.

Feladatok

Magyarország meghatározó Villanyszerelési és Épületvillamossági Nagykereskedése és Szaküzlethálózata informatikus munkatársat keres.

Informatikai rendszer, szoftver, hardver, hálózat, karbantartása, kiépítése, üzemeltetése

Végzettség

középiskola

Nyelvtudás

magyar

Kit keresünk

Problémamegoldó és együttműködési képesség
Önálló munkavégzés

Munkakörnyezet

Klimatizált irodai környezet
Családbarát munkahely

Szakmai tapasztalat

MSSQL és MySQL ismerete
Cisco CCNA

A MENTAVILL 1991-ben alakult épületvillamossági termékeket forgalmazó, 100% magyar tulajdonú vállalat. Árukínálatunkban megtalálható minden, amire a villamossággal kapcsolatban szükség lehet. Európa szerte ismert gyártók termékei mellett Mentavill márkás termékeket is kínálunk partnereinknek. Villanyszerelési szaküzlet hálózatunk Magyarország és Románia területén számos értékesítési ponttal rendelkezik

Egyéb juttatások

SZÉP kártya

Bruttó fizetés

1 - 4 Ft