Ügyfélszolgálat / Szervizes

Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT

Feladatok

Számítógép és Laptop Szervizbe keresünk Ügyfélszolgálatos munkatársat

- ügyfelek személyes kiszolgálása (az ügyfelektől a hibás készülékek átvétele, és a megjavított eszközök átadása. 20%)
- ügyfelekkel való kapcsolattartás (meglévő, és új ügyfelek digitális leveleit kell megválaszolnod, és telefonon segíteni nekik a kérdéseik megválaszolásában. 20%)
- munkafolyamatok ellenőrzése (folyamatosan figyelned kell, hogy minden javítás folyamatosan halad, nem akadtunk el benne valahol. 20%)
- értékesítési feladatok (el kell magyaráznod az ügyfeleknek, hogy a különböző javítási lehetőség közül melyiknek mi az előnye, illetve hátránya. 20%)
- árurendelés, bevételezés (az elfogyó számítástechnikai termékeket kell újra rendelned, és bevételezni őket. 10%)
- szoftveres és hardveres javítások (asztali számítógépeket és laptopokat kell diagnosztizálnod és megjavítanod. 10%)

Végzettség

nincs

Nyelvtudás

alapfokú angol nyelvtudás

- türelmes és segítőkész hozzáállás (vannak, akik könnyebben és vannak, akik nehezebben tudják kifejezni magukat. Neked kell majd kitalálni, hogy mit szeretnének)
- nyitott, barátságos, empatikus személyiség (ha ez nincs meg benned, gyorsan felidegesíted magad, az meg senkinek sem lenne jó)
- jó problémamegoldó képesség
- vidám alaptermészet

Munkakörnyezet

- rugalmas munkaidő
- kényelmes, kulturált, modern munkakörnyezet
- hosszú távú munkalehetőség
- szakmai fejlődési lehetőség
- kiemelkedő kereseti lehetőség
- 8 órás bejelentett bér + bónuszok
- érdekes, változatos munka
- céges rendezvények
- nincs kötelező túlóra
- segítőkész és barátságos munkatársak
- meghallgatunk

Szakmai tapasztalat

- legalább 2 évet dolgoztál már másik számítógép vagy laptop szervizben
- magas szintű hardveres és szoftveres ismeretek (fontos, hogy naprakész legyen a tudásod, mert az ügyfelek tőled fognak majd kérdezni)

Cégünk az egyik legnagyobb számítógép és laptop szerviz Magyarországon.
Magánszemélyeknek, mikró és kisvállalkozásoknak segítünk eligazodni az informatika világában. Fő tevékenységünk a számítógépek és a laptopok szervizelése. Több, mint 20 000 elégedett ügyfelünk van. Minden nap azon dolgozunk, hogy ügyfeleink eszközeit a lehető legmagasabb minőségben javítsuk meg. A célunk az elégedett ügyfél, aki szívesen ajánl minket, és később is visszatér hozzánk. Büszkék vagyunk rá, hogy ügyfeleink 99 százaléka elégedett velünk. Havonta több, mint 500 db eszközt javítunk meg.

Egyéb juttatások

+ bónuszok

Bruttó fizetés

350000 - 500000 Ft