React developer (mid-senior)

Cég: Nexogen Kft

Feladatok

A UI Frontend csapatunkba keressük új medior (esetleg már senior tudásszinthez közelítő) kollégánkat, aki már tapasztaltabb és stabil tudással rendelkezik a kliens oldali fejlesztés területén. Az eddig megszerzett frontend tapasztalatodra, a tudásmegosztásra való képességre és a tanulásra való nyitottságodra mindenképp szükség lesz nálunk.

Agilis módszertannal dolgozunk, a csapat igényeinek megfelelően kanban alapokon. Minden csapatunkhoz dedikált architect tartozik, aki segíti a munkád. A csapat két seniorja a szakmai standardjeik révén biztosítják, hogy a csapat kiaknázza a benne rejlő potenciált.

Napi feladatok:
- Üzleti problémák megértése és arra megoldási javaslatok kidolgozása
- Automata UI tesztek készítése
- Csapateseményeken, meetingeken aktív részvétel
- Task-jaid önálló, proaktív menedzselése
- Egymás kódjainak review-zása

Tudást és tapasztalatot várunk elsősorban, a megszerzett végzettség nice to have

Nyelvtudás

magyar - anyanyelvi; angol - társalgási szinten

Kit keresünk

Olyan kollégát keresünk, aki:
- kódjára igényes
- nyitott személyiség
- csapatjátékos
- van igénye arra, hogy új dolgokba ássa bele magát és tanuljon a csapattól
- proaktív

Munkakörnyezet

Van egy tetőteraszos, napfényes modern irodánk a XII. kerületben a HillSide Offices-ban, de dolgozhatsz home office-ban is, ahogy neked kényelmesebb. A munkaállomás nálunk laptop + 2 monitor.

Szakmai tapasztalat

React (VUE vagy egyéb SPA framework), JavaScript, CSS, Git, REST, html5, Node.js

előny: Functional Programming, TypeScript, Testing (Cypress)

Cégünk a nemzetközi teljes rakományos fuvarozási szektor számára SaaS alapon szolgáltat AI és algoritmikus optimalizációs megoldásokat, amivel az üzleti és emberi eredményességet növeljük. Olyan terméket fejlesztünk, amiben az erős matematikai algoritmusok mellett a vizualizáció is hasonlóan igényes és magas minőségű. Multitenant, több független modulból álló rendszerről van szó.

Kiscsoportos angol nyelvtanulás native speaker tanárral, magán egészségbiztosítás, év végi juttatás, free coffe

Bruttó fizetés

600000 - 1000000 Ft