Windows szerver és SharePoint üzemeltető

Cég: Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség

Feladatok

Országos IT infrastruktúra üzemeltetésével, fejlesztésével foglalkozó csapatba keresünk új munkatársat, IT fejlesztési projektekben való részvétellel, amelyek közvetlen hatással vannak a magyar oktatási-kutatási szektorra.

- Windows alapú kiszolgáló infrastruktúra és szolgáltatások L2 szintű üzemeltetési és üzemvitel-fejlesztési feladatainak ellátása
- SharePoint szolgáltatások L2 szintű üzemeltetési és üzemvitel-fejlesztési feladatainak ellátása
- Együttműködés más szervezeti egységekkel az ügyfelektől érkező bejelentések megoldásában

Szakirányú felsőfokú végzettség, vagy arra irányuló tanulmányok

Nyelvtudás

Angol nyelvtudás előny

- Csapatmunkára való képesség és nyitottság a tanulásra, tudásmegosztásra
- Proaktivitás, precíz, pontos munkavégzés, felelősségvállalás
- Önálló, felelősségteljes munkavégzés
- Hatékony és megoldáscentrikus hozzáállás
- Precizitás, a munkára való igényesség

Munkakörnyezet

- Lehetőség egy komplex, magas rendelkezésre állású informatikai infrastruktúra üzemeltetési és üzemvitel-fejlesztési feladatainak elsajátítására
- Proaktív üzemeltetésre irányuló technikák kifejlesztésének lehetősége ELK stack segítségével
- Otthoni munkavégzés lehetősége

Szakmai tapasztalat

- Windows szerverek üzemeltetésében szerzett minimum 3 év tapasztalat
- SharePoint csoportmunka környezet üzemeltetésében szerzett tapasztalat
- Alapvető hálózati ismeretek

A Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökségnél ötvöződnek a versenyszféra és a közigazgatás előnyei. Ha a hivatásod a munkád, és szeretnél egy elismert IT-specifikus szervezetnél dolgozni, akkor közénk tartozol! Nálunk elsősorban a tudásod, a szakmai tapasztalatod, a tanulásvágyad, az elhivatottságod és nem a végzettséged számít! Dolgozz velünk Te is a magyarországi digitalizáció szolgálatában.

Egyéb juttatások

Versenyképes, piaci jövedelem

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft