Site management szakértő

Cég: Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség

Feladatok

Magyarország legnagyobb és leggyorsabban bővülő oktatási és kutatási igényeit kiszolgáló DWDM ill. IP/MPLS alapú hálózatának üzemvitel-fejlesztési csapatába keresünk munkatársakat.

- KIFÜ részére bérelt géptermek, szerver központok működési környezet biztosítása, megelőző karbantartások elvégzése, hiba kezelések
- Karbantartási szerződéseiben felsorolt partneri feladatok elvégeztetése, azok szakmai ellenőrzése és igazolása
- Gépteremben működtetését biztosító elemek hatékonyabb kihasználása érdekében javaslatok megfogalmazása és azok jóváhagyást követően elvégzése
- KIFÜ hálózatfejlesztési terveihez kapcsolódóan, aktív elemek elhelyezése okán, site management kérdésekben anyagokat készít, javaslatokat tesz, szerződés és műszaki dokumentációkat véleményez.
- Hosting, géptermi elhelyezés szolgáltatás felügyelete, szerződésben vállalt működtetési környezetet biztosítja
- KIFÜ irodai környezetében gyengeáramú rendszer felügyelete, javaslat tétel annak fejlesztésére, kapcsolódó fejlesztések koordinálása

Felsőfokú műszaki (elsősorban villamosmérnöki) területen szerzett végzettség

Kit keresünk

- Nyitottság a tanulásra és tudásmegosztásra
- Problémamegoldó készség
- Jó kommunikációs készség, érdekérvényesítő készség
- Önálló, felelősségteljes munkavégzés Hatékony és megoldáscentrikus hozzáállás
- Precizitás, a munkára való igényesség
- Jó problémamegoldási - és együttműködési készség
- Motiváltság, tanulásvágy és fejlődési igény

Munkakörnyezet

Amit kínálunk:
- Országos kiterjedésű, több-százezer felhasználót kiszolgáló infrastruktúrák fejlesztésében, speciális nagy projektekben való részvételt, illetve a későbbiekben nemzetközi kutatásokban való részvételi lehetőséget
- Gondoskodó, koronavírus járvány ideje alatt is stabil, megbízható munkahelyet

Szakmai tapasztalat

- Legalább 2-3 év szakmai tapasztalat távközlési géptermek üzemeltetésében ideális, de nyitottak vagyunk szakmájukban elhivatott, szorgalmas, a területet megtanulni vágyó pályakezdő vagy junior jelöltek meghallgatására is!
- Optikai (tervezési és építési) alapismeretek
- Optikai és energetikai mérési metodikáinak ismerete

A Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökségnél ötvöződnek a versenyszféra és a közigazgatás előnyei. Ügynökségünk tevékenysége magába foglalja a hazai és uniós forrásból megvalósuló informatikai projektek vezetési és minőségbiztosítási feladatait, továbbá az informatikai infrastruktúra fejlesztését, üzemeltetését és az ezekre épülő szolgáltatások nyújtását hazai közoktatási, felsőoktatási, kutatási intézmények és közgyűjtemények számára.

Egyéb juttatások

Versenyképes, piaci jövedelmet

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft