Linux rendszerüzemeltető

Cég: Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség

Feladatok

Országos IT infrastruktúra üzemeltetésével, fejlesztésével foglalkozó csapatba keresünk új munkatársat.

- Nyílt forráskódú technológiákon alapuló alkalmazások és infrastruktúra napi szintű üzemeltetése, támogatása
- Informatikai incidensek L2/L3 szintű elhárítása
- Üzemvitel-fejlesztési célú stratégiai feladatok végrehajtása
- Együttműködés más szervezeti egységekkel az ügyfelektől érkező bejelentések megoldásában

Szakirányú felsőfokú végzettség, vagy arra irányuló tanulmányok

- Csapatmunkára való képesség és nyitottság a tanulásra, tudásmegosztásra
- Proaktivitás, precíz, pontos munkavégzés, felelősségvállalás
- Önálló, felelősségteljes munkavégzés
- Hatékony és megoldáscentrikus hozzáállás
- Precizitás, a munkára való igényesség

Munkakörnyezet

- Lehetőség egy országos kiterjedésű, nagy megbízhatóságú, több ezer intézményt kiszolgáló komplex informatikai infrastruktúra üzemeltetési és üzemvitel-fejlesztési feladatainak elsajátítására
- Konténerizált platform tömeges felhasználói környezetben történő alkalmazásának kihívásait Kubernetes technológia segítségével

Szakmai tapasztalat

- Legalább 3 év Linux (Debian, vagy CentOS, vagy ezekkel egyenértékű) operációs rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
- Alapvető hálózati ismeretek

A Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökségnél ötvöződnek a versenyszféra és a közigazgatás előnyei. Ha a hivatásod a munkád, és szeretnél egy elismert IT-specifikus szervezetnél dolgozni, akkor közénk tartozol! Nálunk elsősorban a tudásod, a szakmai tapasztalatod, a tanulásvágyad, az elhivatottságod és nem a végzettséged számít! Dolgozz velünk Te is a magyarországi digitalizáció szolgálatában. Olyan IT fejlesztési projektekben való vehetsz nálunk részt, amelyek közvetlen hatással vannak a magyar oktatási-kutatási szektorra.

Egyéb juttatások

- Versenyképes, piaci jövedelem
- Otthoni munkavégzés lehetősége

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft