Linux rendszerfejlesztő – Felhő és HPC

Cég: Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség

Feladatok

Ha a hivatásod a munkád, és szeretnél egy elismert IT-specifikus szervezetnél dolgozni, akkor közénk tartozol! Nálunk elsősorban a tudásod, a szakmai tapasztalatod, a tanulásvágyad, az elhivatottságod számít!

Linux alapú rendszerek fejlesztése és integrációja x86 alapú változatos hardverinfrastruktúra alapokra, országosan elosztott felhőrendszer és nagy teljesítményű kutató szuperszámítástechnikai eszközök alapjain.

Szakirányú felsőfokú végzettség, vagy arra irányuló tanulmányok

Nyelvtudás

műszaki angol nyelvtudás

- Csapatmunkára való képesség és nyitottság a tanulásra, tudásmegosztásra
- Proaktivitás, precíz, pontos munkavégzés, felelősségvállalás

Munkakörnyezet

- Otthoni munkavégzési lehetőség
- Fiatal, dinamikus, széles látókörű kollégák, összetartó csapat mellett, közös alkotás és egymás segítésének, fejlesztésének élménye
- Országos kiterjedésű infrastruktúrák üzemeltetésében, akár speciális nagy projektekben való részvételt, illetve nemzetközi kutatásokban való részvételi lehetőség

Szakmai tapasztalat

- Linux üzemeltetési és fejlesztési ismeretek
- Alapvető hálózati ismeretek (például címzés, útválasztás, tűzfal)
- Névtár technológiák alapvető ismerete
- Jártasság műszaki dokumentáció készítésében
- Alapvető jártasság a konténeres technológiákban

A Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökségnél ötvöződnek a versenyszféra és a közigazgatás előnyei – dolgozz velünk Te is a magyarországi digitalizáció szolgálatában!

Egyéb juttatások

Versenyképes jövedelem

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft