Oracle technikai tanácsadó (junior-medium)

Cég: Ixenit Kft.

Feladatok

Változatos munkára vágysz?

Szívesebben dolgoznál egy kisebb, baráti társaságban, mint nagyvállalati közegben?

Informatikai alapismereteid/tapasztalatod mellett érdekelnek az üzleti folyamatok és a gazdaság is - vagy fordítva?

Szeretnéd elkerülni a szamárlétra-mászást és a politikai csatározásokat a munkahelyeden?

Az Ixenit Kft egy 30+ fős, baráti hangulatú vállalkozás, melynek Oracle üzletágába keresünk kezdő vagy újrakezdő technikai tanácsadókat.

Ebben a munkakörben nem csak a programozás és szoftverfejlesztés terén bontakoztathatod ki tudásod, de részt vehetsz komplex megoldások, rendszerek megtervezésében és megvalósításában is. Leendő munkatársainktól proaktív hozzáállást és önállóságot várunk a fejlesztői feladatok közben felmerülő kihívásokkal szemben, figyelembe véve az ügyfelek igényeit is.

Felsőfokú szakirányú végzettség (IT, műszaki vagy gazdasági)

Nyelvtudás

Aktív angol nyelvtudás mind írásban, mind szóban

· Szeretsz önállóan problémákat megoldani, ám csoportban is megtalálod a helyed
· Fejlett kommunikációs készséggel rendelkezel
· Bele tudsz helyezkedni az ügyfél helyzetébe
· Mobil és rugalmas vagy a munkavégzés helye szempontjából (M-on belül és külföldön is)
· A LifeLongLearning híve vagy
· Pontosan és precízen végzed a rád bízott feladatokat

Munkakörnyezet

Irodánk egy nagyon kellemes munkakörnyezetben, a Graphisoft parkban található, közvetlen a Duna partján, a Microsoft és SAP szomszédságában. A bejárás akár az Árpád hídtól induló kisbusszal vagy akár egy rendszeresen közlekedő hajójárattal is lehetséges.

Szakmai tapasztalat

Gyere, és egy beszélgetés keretében ismerkedj meg velünk, ha van tapasztalatod, illetve használható tudásod egy vagy több témában az alábbiak közül:
- SQL, PL/SQL
- XML, XSLT
- Java
- Web Services, SOA, REST

Az Ixenit Kft. magyar tulajdonosok által alapított IT fejlesztő és üzleti konzultációs cég. Profiljában az üzleti tanácsadás mellett szerepel az Oracle termékek értékesítése és bevezetése, RPA megoldások bevezetése, portál megoldások és egyedi fejlesztések kivitelezése. A cég portfóliójában ezen kívül több saját fejlesztésű termék is helyet kap.
Ha még többet szeretnél tudni rólunk, látogass el weboldalunkra, a jobs.ixenit.com-ra.

Egyéb juttatások

Stabil, megbízható háttér
Flexibilis vállalati kultúra, ahol a nagyvállalati megoldások és tudás találkoznak a start-up technológiával, gondolkodással és gyorsasággal
Nyitott, fiatalos csapat
Csapatépítők és szakmai tréningek mellett önszerveződő programok
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
Versenyképes fizetés

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft