Oracle adatbázis adminisztrátor (medior)

Cég: Ixenit Kft.

Feladatok

Ha szívesen dolgoznál egy 40+ fős, baráti hangulatú társaságban, és változatos munkára vágysz, akkor gyere el hozzánk és ismerkedj meg velünk!
Online első körös állásinterjú!

Adatbázis adminisztrációs és támogatási feladatok (főként Oracle, ritkábban PostgreSQL, MS SQL,…)
Szoftver telepítési, verzióváltási és migrációs feladatok
Javítókészletek telepítése
Tesztelés
Mentés és helyreállítási megoldás kialakítása, támogató scriptek fejlesztése, mentési és visszaállítási feladatok
Operációs rendszer, adatbázis biztonsági beállítások ellenőrzése, elvégzése, karbantartása
Hibakeresés, hibajavítás
Teljesítményproblémák felismerése és felderítése, teljesítményproblémák javítása, tuning
Hiba eszkaláció a szoftver szállítók felé
Projektekben való részvétel, fejlesztők támogatása

Felsőfokú szakirányú végzettség (IT, műszaki vagy gazdasági)

Nyelvtudás

aktív angol nyelvtudás írásban és szóban

Kit keresünk

Önálló problémamegoldó képesség
Mobilitás, rugalmasság
Jó kommunikációs készség
Gyors tanulási képesség
Pontos, precíz munkavégzés

Munkakörnyezet

Irodánk egy nagyon kellemes munkakörnyezetben, a Graphisoft parkban található, közvetlen a Duna partján, a Microsoft és SAP szomszédságában. A bejárás akár az Árpád hídtól induló kisbusszal vagy akár egy rendszeresen közlekedő hajójárattal is lehetséges.

Szakmai tapasztalat

Adatbázis üzemeltetési ismeretek
Linux operációs rendszerek adminisztrátori és/vagy fejlesztői szintű ismerete
Oracle adatbázis kezelővel kapcsolatos adminisztrátori tapasztalat
SQL ismeretek

Az Ixenit Kft. magyar tulajdonosok által alapított IT fejlesztő és üzleti konzultációs cég. Profiljában az üzleti tanácsadás mellett szerepel az Oracle termékek értékesítése és bevezetése, RPA megoldások bevezetése, portál megoldások és egyedi fejlesztések kivitelezése. A cég portfóliójában ezen kívül több saját fejlesztésű termék is helyet kap.
Ha még többet szeretnél tudni rólunk, látogass el weboldalunkra, a jobs.ixenit.com-ra.

Egyéb juttatások

Stabil, megbízható háttér
Flexibilis vállalati kultúra, ahol a nagyvállalati megoldások és tudás találkoznak a start-up technológiával, gondolkodással és gyorsasággal
Nyitott, fiatalos csapat
Csapatépítők és szakmai tréningek mellett önszerveződő programok
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
Versenyképes fizetés

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft