Security tester

Cég: INNObyte Informatikai Zrt.

Feladatok

Amennyiben a feladatok és elvárások alapján magadra ismersz, szívesen csatlakoznál hozzánk, várjuk szakmai önéletrajzodat!

Mit adhatunk Neked mi?
- sikeres, szakmai fejlődést biztosító, folyamatosan növekvő vállalat
- modern munkakörnyezet, ugyanakkor home office lehetőség
- jó hangulatban dolgozó, együttműködő csapat
- versenyképes jövedelem
- családbarát munkahely

Napi kihívások:

- a cég belső projektjeiben vállalt security, penetration testing, ethical hacking feladatok
- biztonságosnak vélt rendszerekben sérülékeny pontok keresése, automatizált sérülékenység vizsgáló eszközök használata
- rendszertervek véleményezése biztonsági szempontból
- IT incidenskezelési gyakorlatok kezelése, elemzése, dokumentálása
- tanácsadói feladatkör ügyfelek IT biztonsági kérdéseihez kapcsolódóan
- forráskód elemzés biztonsági szempontból
- tesztelőkkel, fejlesztőkkel való szoros együttműködés

Végzettség

legalább középfokú végzettség

Nyelvtudás

kommunikációképes angol nyelvtudás

Kit keresünk

A legfontosabbnak a következőket tartjuk:

- önálló, proaktív személyiség
- precizitás, pontosság
- analitikus, logikus gondolkodásmód

Munkakörnyezet

- otthonos ugyanakkor modern munkakörnyezet
- közvetlen hangulat

Szakmai tapasztalat

- IT területen szerzett legalább három év tapasztalat
- IT security területen szerzett legalább egy év tapasztalat
- minimum egy script nyelv ismerete (JavaScript, Python, Ruby, Bash, Groovy, Lua) és ezek valamelyikének aktív alkalmazásával szerzett legalább egy projekttapasztalat

Cégünk egyik fő mozgatórugója a minőségi szoftverfejlesztés. Hiszünk abban, hogy minden informatikai fejlesztés lehet jobb, egyszerűbb, legyen szó akár architektúra tervezésről, alkalmazásfejlesztésről, informatikai tanácsadásról. Keressük az innovatív fejlesztési technológiákat és módszereket. Figyelünk arra, hogy minden feladat mögött ott áll az ember. Biztonságos és kreatív környezetet teremtünk, hogy az alkotómunka kiteljesedhessen és ügyfeleink is elégedettek legyenek.

- rendszeres teljesítményértékelés
- dinamikus növekedési lehetőség

Bruttó fizetés

600000 - 1200000 Ft