Manuális tesztelő

Cég: Visoft Kft.

Feladatok

Téged várunk, ha szívesen foglalkozol meglévő rendszerek manuális tesztelésével, és a hozzá kapcsolódó dokumentációs feladatok elvégzésével, folyamatok tervezésével, a csapatmunka támogatásával.

(Képességi és tapasztalati szinttől függően)

specifikációk véleményezése, minőségbiztosítása;
fejlesztéshez kapcsolódó tesztesetek kidolgozása;
tesztesetek tervezése, létrehozása,
funkcionális tesztek futtatása, környezetek manuális tesztjének elvégzése;
tesztesetek adminisztrációja
teszteredmények dokumentációja és kiértékelése
felhasználói dokumentációk készítése
hibajegyek kezelése, követése
ügyféllel való kommunikáció

Minimum középfokú tesztelő, programozó vagy egyéb informatikai végzettség.

Nyelvtudás

nincs

Erős problémamegoldó készség, analitikus gondolkodásmód, csapatjátékos attitűddel végzi munkáját, erős tanulásra való hajlam, oktatásra való hajlam, jó kommunikációs készség, tervezési és dokumentálási készség, kiemelkedő precizitás.

Munkakörnyezet

A munkavégzés home office-ban történik. Kiváló eszközökkel agilis rendszerben működő szervezetben dolgozhatsz.

Szakmai tapasztalat

Mediorként legalább 3-5 év manuális tesztelésben szerzett tapasztalattal rendelkezik. Juniorként legalább 1 év manuális tesztelésben szerzett tapasztalattal rendelkezik.

Főként állami szektorban vállalt megbízásaink mellett a magánszektort is segítjük. Üzletágunk fő profilja: már meglévő rendszerek kiváltása, továbbfejlesztése és szupportálása, illetve új webes üzleti alkalmazások készítése és bevezetésüknek támogatása.

Egyéb juttatások

Kiemelkedő munkáért éves projekt prémium.

Bruttó fizetés

300000 - 800000 Ft