Junior Java backend fejlesztő

Cég: Visoft Kft.

Feladatok

Téged várunk, ha szívesen foglalkozol meglévő rendszerek (legacy Java 6 alapú) karbantartásán túl az új fejlesztések támogatásával backend oldalról egy korszerű, architektúrában.

Java rendszerek fejlesztése
Magas színvonalú, újrahasznosítható, „tiszta” kód írása
Tesztek írása
Adatbázistervezés
Adatbázis lekérdezések optimalizálása

Minimum középfokú tesztelő, programozó vagy egyéb informatikai végzettség.

Nyelvtudás

nincs

Jó kommunikációs készség, proaktív, kezdeményező, megoldás-orientált hozzáállás, szeret csapatban dolgozni

Munkakörnyezet

A munkavégzés home office-ban történik. Kiváló eszközökkel agilis rendszerben működő szervezetben dolgozhatsz.

Szakmai tapasztalat

Legalább 1-3 releváns éves tapasztalat.

Főként állami szektorban vállalt megbízásaink mellett a magánszektort is segítjük. Üzletágunk fő profilja: már meglévő rendszerek kiváltása, továbbfejlesztése és szupportálása, illetve új webes üzleti alkalmazások készítése és bevezetésüknek támogatása.

Egyéb juttatások

Kiemelkedő munkáért éves projekt prémium.

Bruttó fizetés

350000 - 600000 Ft