Technikus

Cég: Sessionbase Kft.

Feladatok

Keressük új főállású munkatársunkat technikusi munkakörbe! Vár Rád egy fiatalos csapat egy biztos múltú cégnél a XI. kerületben.

jegykiadó automaták, beléptetők, forgóvillák, sorompók szervizelése, alkatrészcsere
távfelügyeleti rendszerek működtetése, használata

Végzettség

Legalább középfokú szakirányú végzettség

Nyelvtudás

nem szükséges

Kit keresünk

Határozott fellépés
Jó kommunikáció
Rugalmasság
Nyitottság

Munkakörnyezet

Központi irodánk Budapesten a XI. kerületben, tömegközlekedéssel és autóval is jól megközelíthető helyen található.
A munkakör betöltéséhez különböző budapesti és vidéki partnereink támogatása szükséges.

Szakmai tapasztalat

Legalább középfokú szakirányú végzettség 2 év gyakorlattal
B kategóriás jogosítvány, autóvezetési rutin
számítógép felhasználói szintű kezelése

Cég bemutatása

Cégünk fő tevékenysége szoftverfejlesztés. 1996 óta vagyunk jelen a piacon, cégünknél folyamatos a fejlődés és bővülés.
Főként parkolási társulásokkal és közterület felügyeletekkel dolgozunk együtt.
Számos budapesti kerületben és vidéki városban biztosítjuk a háttértámogatást.

Egyéb juttatások

mobiltelefon, számítástechnikai eszközök, munkavégzéshez gépjármű

Jelentkezéshez kérjük csatolja szakmai önéletrajzát!

Bruttó fizetés

400000 - 500000 Ft

Az álláshirdetés valódiságáért, tartalmáért a hirdetés feladója felel.